Hospitalist Kurumsal

TARİHÇEMİZ

1992 yılında Bağcılar Meydanında, Bağcılar Hastanesi adıyla yola çıkan hastanemiz 2007 yılından bu yana aynı binada Özel Hospitalist Hastanesi adıyla hizmet vermeye devam etmektdir. Hastalar arasında ayrım gözetmeden “Önce İnsan” ilkesiyle yola çıkan Özel Hospitalist Hastanesi, sağlık hizmetini, uzman kadrosu ve  personelleriyle 7 gün 24 saat vermeyi amaç edinmiştir.

Hastanemiz ISO 9001:2008 Kalite Belgesine sahip olup, Sağlık Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Sağlık Hizmet Kalite Standartları Sistemi çerçevesinde her yıl düzenli olarak denetlenmektedir.

Vizyonumuz
Akılcı, etik, yenilikçi, kaliteli, rekabetçi anlayış doğrultusunda planlı programlı çalışma ile farklılıklar yaratan kalıcı üstünlükler sağlayan, sürekli sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, süreç içerisinde Ülkemizde sağlık hizmetleri alanında “bir model ve marka” olmaktır.

Misyonumuz

Çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanan, uluslararası etik kuralları benimseyen, haklar ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, ekip çalışmasını benimsemiş kadrosuyla;

Hasta haklarına saygılı, hasta ve ailesinin memnuniyetini önemseyen birey odaklı yaklaşımıyla sağlık hizmeti veren “Referans bir hastane” olmaktır.

KALİTE POLİTİKASI

Sağlık sektöründe öncelikli hedefimiz güvenilir bir marka, uluslar arası kalite standartlarına ulaşmış örnek bir kuruluş olmaktır.

Uzman hekim ve personellerimiz ile daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip; her alanda sürekli daha iyiye gitmek temel felsefemizdir.

Hasta hakları ve güvenliği konusunda sağlıklı hizmet sunulmaktadır.

Teknolojik değişimler takip edilerek kalite ile birleştirip en uygun maliyette topluma sunulmaktadır.

Kalite yönetim sistemini uygulamak ve sürekli yenilenmesi için çalışmalarda bulunmak.

Sürekli eğitimi desteklemek ve eğitim politikaları oluşturmak.

Sosyal Güvenlik Kurumu anlaşmalarımızla kaliteli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlelere ulaştırmak.

Mükemmel sağlık hizmeti veren “Referans bir hastane” olmaktır.

TurkeyEnglishSaudi Arabia