Özel Hospitalist Hastanesi

Yenidoğan Yoğun Bakım

Servisler

Yenidoğan Yoğun Bakım:

Hospitalist Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, yoğun bakım ihtiyacı olan tüm bebeklere gerekli desteği sağlamaktadır. Güncel bilgiler ışığında, modern tıbbi donanımıyla ve deneyimli ekibi ile birlikte bebekleri kısa sürede ailelerine kavuşturmakta, ailelerin bilgilendirilmesinde ve eğitiminde gerekli bilgi ve kaynakları sağlamaktadır.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 24’üncü gebelik haftasından itibaren erken doğum, çoğul gebelik, şeker hastalığı annelerin bebeği, zor doğum sonucu oluşan beyin ve diğer organ hasarı gibi yüksek risk taşıyan bebeklere gelişmiş düzeyde yoğun bakım hizmeti sağlamaktadır. Küçük hastalarına gerekli olan tüm tıbbi ve cerrahi hizmetleri sunmaktadır. Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, hastanenin yanı sıra Türkiye’de ve komşu ülkelerde yoğun bakım ihtiyacı duyan yeni doğan bebeklere sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Yenidoğan yoğun bakım ünitemizde anne ve babanın, bebeklerini ziyaret etmeleri, sağlanarak medikal tedavinin yanı sıra anne-baba sevgisini de hissetmeleri amaçlanmaktadır. Bebeklerimize yapılan tedavinin her aşaması ailemiz ile paylaşılmaktadır.

Tüm amacımız bebeklerimize doğum ve doğum sonrası bakımda en iyi sağlık hizmetini sunmak, gelecek için sağlıklı nesiller yetiştirmektedir.

Doctors

Çalışma Saati

There is no event available.
TurkeyEnglishSaudi Arabia